• Do ZOO v lolitě

  by  • 22.2.2015 • Lolitou každý den • 8 Comments

  Milé lolitky,
  přidávám foto outfitu,jak jsem vyrazila v únoru do ZOO.
  A zároveň bych ráda podnítila malou módní diskuzi:)

  outfit:
  černé zimní šaty (diftýnové) s bílým límečkem a manžetkami – Classy Lady
  oblíbená cupcake spodnička s větším objemem – Madamme Muffin
  přívěšek srdíčko – nějaký butik
  boty, legwarmers – běžná konfekce
  mašle do vlasů, sluneční brýle – ebay
  kamejové náušnice – Monika Otomilli fashion

  Nosíte legwarmery? Nosíte je k lolitě?
  Co si myslíte o legwarmerech jako o součástí lolita coordu?
  Jde o malý doplněk, který poslední dobou vídám u zimních outfitů u zahraničních lolitek, a i u nás se vyskytnou (např Miu na lednové výstavě Dolores v Olomouci)
  Tak jsem vyhrabala své staré, už trochu zubožené pletené legwarmery.a vyšla si v nich do zoo. Jsou velice pohodlné.

  About

  3/4 viktoriánka, 1/4 lolita

  8 Responses to Do ZOO v lolitě

  1. 23.2.2015 at 10:38

   Ó, tak toto jsou ty nové šaty od Classy Lady, o kterých jste mi povídala? Jsou moc krásné. Zbožňuji Oldschool!
   A krásně ladíte ke své oblíbené zebře 😀
   Co se zimní obuvi týče, já dávám přednost vysokým lolitím kozačkám. Vlastně legwarmery zatím žádné ani nevlastním, ale možná bych to měla napravit – věřím, že jsou velmi teploučké a příjemné. K nízkým botám na zimu ideální.

   • Lady Beata
    23.2.2015 at 19:56

    Ó, ano, to jsou ony. V sedě na zebře to tak nevynikne, ale s objemnou cupcake spodničkou dělají vskutku pěkný zvoneček (nemluvě o velké připínací mašli vzadu v pase, která zde bohužel nejde moc vidět)
    Na vysoké boty ztrácejí legwarmery efekt, to je pravda, navíc škoda schovávat takové hezké boty, jako jsou vaše lolití kozačky.
    Já i zebra děkujeme za komentář :)

  2. N.Aki
   23.2.2015 at 20:50

   Ty šaty Vám opravdu moc sluší. Také se mi líbí, jak jste si dala do vlasů tu mašli. Je to takové elegantní a roztomilé zároveň. =o)

   1) Pokud jde o návleky, tak ty nosím na podzim s kotníčkovými botami k běžnému oblečení. Mám je ráda, protože jsou praktické a já jsem zimomřivá. Na zimu mám jen vyšší boty, se kterými nejdou nosit.
   2) S lolitou jsem měla návleky zatím jen na Halloweenském srazu. Nepočítala jsem je jako oficiální součást outfitu, ale jako ochranu před zimou. Nicméně na focení jsem si je (pro tu zimu) zapomněla sundat… =oD
   3) Obecně mi přijde, že se návleky k lolitě moc nehodí. (Asi na mě působí moc ležérně… Nevím, těžko se to popisuje. Možná je to materiálem, o barvu/zdobení tolik nejde.) ALE, jelikož u mě vítězí pohodlí nad vzhledem, raději si návleky (nejlépe alespoň v hodící se barvě) vezmu, než abych mrzla a je mi jedno, co si kdo bude myslet. Když si je obleče někdo jiný (a nebude to vysloveně příšerné), nehodlám to kritizovat.

   • Lady Beata
    23.2.2015 at 21:12

    Děkuji. :) Vlasy na volno sepnuté vzadu sponou s mašlí je jeden z mých oblíbených způsobů, jak upravit vlasy bez dlouhého vymýšlení a vyrábění účesu.
    Mě právě poslední dobou přijdou leg warmery k lolitě roztomilé. Pravda, musí se zvolit ty správné (nejen barevně), a ty moje nejsou zrovna ukázkové.(Doufám, že vás nepohoršily.) Je zde i prostor na vlastní dozdobení.
    A pak je tu ta nesporná výhoda tepla a pohodlí, jak píšete výše.

    • N.Aki
     23.2.2015 at 23:00

     Hehe, nebojte, nepohoršily. Jsou ok. Ačkoliv mi nejde úplně dohromady, kombinace lolita + návleky mi nijak nevadí (pokud to tak vyznělo). Nemůžu říct „líbí se mi“, ani přímo „nelíbí se mi.“
     Jinak, jak Mitsu níže zmiňuje, že si návleky spojuje spíše s gyaru, já si je spojuji více s něčím jako je např. mori styl. =o)

  3. Rolnička Mitsu
   23.2.2015 at 21:14

   Outfit povedený a ty legwarmery se mi k němu líbí :) Pokud jde o můj názor tak si myslím, že pokud si dotyčná vybere pěkné a ladící návleky proč ne :) Je to praktické a slušivé, osobně si je spíš spojuji s gyaru stylem. Sama jsem je na jednom srazu měla taky, avšak dávám přednost vrstení silonek, punčocháčů a vysokých ponožek na zahřátí :)

   • Lady Beata
    23.2.2015 at 21:43

    Děkuji :* Konečně přispěl někdo z pirátského klanu 😀
    Vrstvení je také pěkné a účinné. Praktikuji. U lolity je to nutnost, když uhodí mrazy.
    Mimochodem u nás v jednom butiku prodávají punčošky s kožíškem vevnitř. Jsou fantastické. Zvenku vypadají jako obyčejné a uvnitř jsou hunískaté a hřejou (a nelechtá to) :)

    • Rolnička Mitsu
     23.2.2015 at 21:45

     Ooo tak ty musím mít! 😀

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *