• Gosu Rori střihy

  by  • 21.2.2012 • Časopisy • 6 Comments

  Jelikož podrobné návody a střihy se hodí vždy, dala jsem nějak dohromady ke stažení časopisy, co jsem nasbírala po netu – ono se to vcelku blbě hledá (pohromadě a v dobré kvalitě), tak ať to tu máte po ruce. Všechny následující čísla obsahují kvalitní scany ve vysokém rozlišení, podrobné postupy tvorby a rozkreslené střihy. Vše je však psáno japonsky, tak musíte si to odvodit z obrázků… a pro případ nouze je na egl menší tahák (^_-)

   

  Gosu Rori volume 3


  Uvnitř najdete střihy na: několik různých lolita šatů (mezi nimi i Sailor Lolita!), několik halenek, spodničky, mini-klobouček, loli zástěrku, kodona kalhoty krátké i dlouhé, visual kei vestu, dlouhé gothic šaty, japonská kimona.

  Ke stažení zde (55,6 MB)

   

  Gosu Rori volume 14


  Uvnitř najdete střihy na: plstěné ozdoby, plyšáky, spodničky, spoustu různých lolita šatů, lolita halenky, lolita sukně, kodona kalhoty, mikinu s králičíma ušima, vk svetr, pelerínku na zimu, srdíčkovou tašku, mini klobouček.

  Ke stažení zde (55,9 MB)

   

  Gosu Rori Handmade


  Uvnitř najdete střihy na: obdélníkový headdress, mašli do vlasů, bonnet, korunky z korálků, květiny na hřebínku, tašku ve tvaru dortíku, další loli tašky, kruhový headdress, kravatu, gothic obojek, pásku na oko, plyšák králíka, mini-klobouček, rozličné šperky a nějaké ozdoby do bytu.

  Ke stažení zde (30,9 MB)

   

  About

  Gothic Lolita & Aristocrat z Moravy. Miluje panenky, bizardní módu, stará města, pohádky, čaj a čajovny, příběhy o zakázané lásce, stroje a počítače.

  http://www.porcelaindoll.cz

  6 Responses to Gosu Rori střihy

  1. Cherri
   21.2.2012 at 23:24

   Úžasné! Děkuji za přehledné střihy! Mohla bych tě jen poprosit o uložení třeba na http://www.uloz.to? Z edisku lze stahovat jen 1x denně :(

  2. 22.2.2012 at 15:46

   Jé, to je totálně supr! :)) Dokonalý důvod vytáhnout konečně zas ten starý šicí stroj ^^

  3. 22.2.2012 at 16:58

   Awww moc děkuji za střihy! <3

  4. Melik
   21.8.2012 at 22:25

   Skvělé střihy které se dají krásně pochopit ikdyž neumím japonsky :3

  5. Otylka
   7.10.2013 at 11:02

   Dobrý den, můžu Vám poskytnout spolupráci, tj. tvorbu střihů na míru: http://www.strihy.eu/index.php?category_id=246&preload_menu_cats=0;145;246, prozatím mám jen několik málo střihů, ale určitě se podaří v naší spolupráci nabídku vhodně rozšířit.
   Vaše Střihy Otylka

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *