• Módní přehlídka na Vánočních srazech

  by  • 5.1.2015 • Lolita fashion, Srazy • 0 Comments

  Součástí obou vánočních srazů  byla i módní přehlídka českých značek.
  V detailu článku najdete fotografie modelů i s komentáři. (^_-)
  Dlouhá bílá spodní sukně je krásná sama o sobě, ale můžete ji nosit i pod kratšími sukněmi. Doporučeno pro vysoké slečny. Tato krásná sukně je k dostání i v černé a krémové variantě. Model zkrášlují doplňky od Porcelain Doll – mašle s perličkami a náhrdelník s hvězdami.

  Foto: Kristýna Hoďáková

  Nově bude mít Porcelain Doll v nabídce i halenky – šité z bavlněného saténu, zdobené paličkovanými bavlněnými krajkami. Díky tvaru dolního okraje dokonale sedí právě k lolita sukním. Dále vidíte sukni s motivem rozkvetlé louky, připomínající květ samotný.

  Foto: Kristýna Hoďáková

  Stejná halenka, tentokráte v černé variantě. Doplněna o dlouhou temnou sukni s tajemným obrazem. Krásná bude jistě nejen v Gothic kombinacích, ale i ke Classic Lolitě s krémovými akcenty.

  Foto: Kristýna Hoďáková

   

  Kolekce ´Sněhová princezna´ je inspirována přátelstvím, neoblomnou vírou ve sny a třpytivou zasněženou krajinou. Jak už název napovídá, kousky jsou laděny do Hime-lolita stylu a určeny pro tajemné zimní období.

  Foto: Grestem
  Foto: Grestem
  Foto: Grestem
  Beauty and the Rook – Dvoudílný outfit v kombinaci fialového saténu, černých krajek a šifonové kaskády, doplněný malbou temných havranů.

  Foto: Alexandr Darius Maximilian Radecký

   

  Návrhářka Classy Lady, Yania, předvedla též nádhernou ručně malovanou sukni.

  Foto: Michal Yupa Budínský

   

  V obou případech se jedná o tmavé elegantní JSK. Protože princezny nemusí být jen růžové :)

  Prvním modelem jsou černé šaty s předním panelem potištěným černo-bílým damaškovým vzorem. Jsou kompletně bavlněné, pohodlné a hezky padnou díky možnosti stažení šněrováním na zádech i vepředu v pase.

  Foto: Alexandr Darius Maximilian Radecký

  Druhé šaty mají zavazování za krk a dvojitou sukni s volánky. Zdobeny jsou bavlněnou provlékací krajkou a odepínací mašličkou. Samozřejmostí je i u tohoto modelu žabičkování se šněrováním na zádech.

  Foto: Alexandr Darius Maximilian Radecký

   

  SleepingDoll je maličká lolití značka tvořící převážně Gothic Lolita oblečení. Každý kousek je originál a šitý s láskou.

  Foto: Michal Yupa Budínský
  Foto: Michal Yupa Budínský
  Epitaph

  Foto: Grestem
  Foto: Grestem

  Šaty z černého plátna jsou u krku a na rukávech lemovány luxusní bílou krajkou. Pod šaty jsou krátké spodní kalhotky lemované černou krajkou. Jak kalhotky, tak šaty jsou velice elastické, do šatů by měla vejít slečna od rozměrů M do XXL. Outfit je doplněn o krajkové rukavičky, a vlasový doplněk.

  Foto: Kristýna Hoďáková

   

  Bavlněná sukně s potiskem drobných bílých kytiček v kombinaci s černým materiálem rezonuje pocitem tiché poklidné noci nad jezerem, pravidelně malovaným západem slunce do rudého šatu. Elegantně je dotvářen širokou černou krajkou a stuhou ze sametu, která pocit ticha poklidné noci umocňuje.

  Foto: Kristýna Hoďáková

  About

  Gothic Lolita & Aristocrat z Moravy. Miluje panenky, bizardní módu, stará města, pohádky, čaj a čajovny, příběhy o zakázané lásce, stroje a počítače.

  http://www.porcelaindoll.cz

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *