• Přihlášky na Vánoční sraz 2014

  by  • 22.10.2014 • Srazy • 0 Comments

  Milí hosté i Vy, kteří svou účast na pražském vánočním srazu zatím jen zvažujete, tímto bych společně s Pierrette ráda spustila slibované elektronické přihlášky a pevně věřím, že se Vám jejich nový systém bude líbit.

  http://www.slicna-antonie.cz/vanocni-sraz/registrace-praha.php

  Přihlášky jsou závazné a veškeré informace v nich uvedené slouží především pro nás, abychom mohly lépe rozvrhnout kapacitu prostoru a připravit občerstvení. Proto bych Vás poprosila, pokud již teď víte, že se srazu rozhodně zúčastníte a chcete si být jisti, že Vás o Vaše místo nikdo nepřipraví, vyplňte, prosím, přiložený formulář a dejte nám vědět o svých preferencích. Občerstvení na srazu bude připraveno tak, aby vyhovělo i návštěvníkům s různými stravovacími režimy. K chuti tedy přijdou nejen masité pokrmy, ale i vegetariánské nebo raw. Kromě pochutin uvedených ve formuláři jsou v běžné nabídce cukrárny samozřejmě také zákusky, domácí dortíky a obložené chlebíčky.

  Jak už jsem předeslala, v rámci programu se uskuteční nejen volba o nejroztomilejší (nejkrásnější) vánoční cukroví, ale cenu budete rovněž moci získat i za Váš srazový outfit! Všichni hosté se tedy automaticky stávají soutěžícími a šanci na výhru má opravdu každý. Je jen na Vás, jakým způsobem svůj outfit vyladíte a v jakém stylu se ponese. Doporučený dresscode je: lolita (jakýkoliv její podstyl), Elegant Gothic, Kodona / Ouji / Dandy, Mori Girl, Dolly Kei, Fairy Kei, Decora, Visual Kei, Steampunk, nebo jakýkoliv společenský oděv.

  Pakliže jste kreativní, pečení vánočního cukroví je Vaší oblíbenou činností a rozhodně byste se rády naší soutěže zúčastnily, dejte nám o tom, prosím, rovněž ve formuláři vědět.
  Pro všechny výherce soutěží i tomboly budou připraveny hodnotné ceny od předních českých lolita značek a přírodní mýdla z dílny velmi šikovné mladé dámy jménem Margueritte.

  Letošní sraz je stejně jako každý rok tzv. newbies friendly, takže velmi rády uvítáme, kromě těch známých, i nové tváře, začínající lolitky a jejich příznivce!

  Těšíme se na Vás!

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *