• Témata na měsíc květen

  by  • 9.5.2013 • Lolita fashion • 2 Comments

  Květnová témata, kterými se můžete inspirovat ve svých článcích zde na Lolita Centrále:

  Hlavním tématem je Porušování pravidel.
  Můžeme se neustále bavit o těch jistých méně či více smysluplných pravidlech lolita módy ale co nás v tomto měsíci opravdu zajímá je, že i přes jejich porušování můžete vypadat úžasně.  To my už u nás v malé zemičce dávno víme a z pravidel si moc hlavu neděláme. Zkuste ve svém dalším outfitu vypíchnout, jaké pravidlo jste podle vás porušily. Bude to snad holé rameno? A nebo příliš krátká sukně?  Šokující! Také můžete zakomponovat lolita oblečení do ne úplně lolita outfitu, předveďte, že své oblíbené lolita kousky nosíte i v běžných outfitech! :)

  Estetickým tématem je Krajková monstra.
  Nedávno jsme tu měli téma čistě pro krajku ale toto téma je zaměřené na příšerná krajková monstra! Co podle vás je krajkové monstrum? Stačí když je krajky moc nebo že krajka je levná a z umělých materiálů? Ukažte nám své objevy z  ebay!

  Těšíme se na Vaše články! Článek může obsahovat jen jedno z daných témat, a stále můžete posílat i články s tématy vůbec nesouvisející.

  About

  Classic lolita z Plzně. Univerzální fanda, vedoucí J-fashion linie na PragoFFestu, přednášející se zaměřením na populární japonskou kulturu na Festivalu Fantazie v rámci linie Orientcon. Účetní.

  http://starry-eyed-lolita.blogspot.com/

  2 Responses to Témata na měsíc květen

  1. 9.5.2013 at 17:27

   COOOOL!!! právě jsem totiž spáchala PORUŠUJÍCÍ FOTOŠŮT S KTAJKOVÝM MONSTREM…:D…..

  2. 9.5.2013 at 20:13

   Wau, výborně 😀 Oba moje outfity na Animefest jsou totálně weird a porušují spousty loli pravidel xD To se mi zrovna hodí :3

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *