• Témata na měsíc únor

  by  • 7.2.2013 • Lolita fashion • 3 Comments

  Únorová témata, kterými se můžete inspirovat ve svých článcích zde na Lolita Centrále:

  Hlavním tématem je Čokoláda.
  Můžete posílat články o čemkoliv, co s ní souvisí. Váš oblíbený obchod s čokoládou, recept na domácí čokoládu nebo čokoládové zákusky. Photoshooty s čokoládovými printy nebo třeba vaše vlastní čokoládové návrhy….

  Estetickým tématem jsou Krajky.
  Věčné téma krajky… Která je ta správná a kterou raději nikdy nepoužít k lolitě? Celokrajkové šaty? Nebo se raději krajkám vyhnout aby nevzniklo nějaké  faux pas? Jaký je váš názor na krajky?

  Letos uděláme únor speciálním měsícem.

  Necháme ještě chvíli téma Wardrobe post aktuální, tudíž, kdo nestihl v lednu, může se na svůj šatník směle vrhnout ještě celý únor.

  A přidáme ještě jedno vlastní téma a tím je V lolitě a mimo lolitu. Chceme po vás vaše fotky jak v lolitě tak třeba v džínech nebo v dalších Harajuku stylech, či prostě jakémkoliv jiném oblečení než je lolita. Můžete to pojmout schválně pouze jako lolita vs džíny, nebo naopak pokud vyznáváte kromě lolity ještě další styly jako třeba gothic, steampunk, fairykei, dolly kei,…. můžete se vyfotit v každém stylu zvlášť a vložit sem fotky na porovnání…

  Těšíme se na Vaše články! Článek může obsahovat jen jedno z daných témat, a stále můžete posílat i články s tématy vůbec nesouvisející.

   

  About

  Classic lolita z Plzně. Univerzální fanda, vedoucí J-fashion linie na PragoFFestu, přednášející se zaměřením na populární japonskou kulturu na Festivalu Fantazie v rámci linie Orientcon. Účetní.

  http://starry-eyed-lolita.blogspot.com/

  3 Responses to Témata na měsíc únor

  1. Cherri
   7.2.2013 at 10:47

   Konečně zas něco pro mě 😀

  2. 7.2.2013 at 14:28

   Do „wardrobe postu“ jsem se zapojovat nechtěla (ač prodloužení je dobrý nápad, na cizí šatníky já koukám ráda), ale téma „V lolitě a mimo lolitu“ se mi moc zamlouvá a určitě jej zkusím! Zbývá jen si najít čas na focení (^_^)

   A vůbec, témata na tento měsíc jsou zajímavé a mám pocit, že díky nim Lolita centrála hodně ožije.

  3. Minamino Shana
   7.2.2013 at 14:40

   To zní hezky, ten Wardrobe bych snad přes únor tedy mohla stihnout :3
   a čokoláda … :3 to zní skvěle :))

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *