• Vánoční lolita sraz v Brně

  by  • 10.10.2016 • Lolitou každý den • 0 Comments

  Srdečně Vás zveme na již druhý ročník Vánočního lolita setkání v Brně.
  Stejně jako vloni Vás příjemně přivítají útulné prostory kavárny Podnebí, rok 2016 jsme se rozhodli pojmout maličko jinak a tak budeme mít k dispozici celý prostor kavárny jen pro sebe. Díky tomu jsme si pro Vás mohli přichystat zajímavý a nabitý program, jehož součástí bude pěvecké vystoupení, módní přehlídka, stánky českých lolita značek a dokonce i burza bring&buy.
  Čekat na Vás budou uvítací balíčky, drobné občerstvení a bohatá tombola. Vše budou po čas večera dokumentovat skvělí Dark Vision a tak se budete o svátcích moct potěšit pohledem na kvalitní fotografie i vzpomínkové video.

  Letos opět bude nutná registrace, kvůli počtu uvítacích balíčků a občerstvení a máme pro vás 2 varianty:
  ♥ Základní vstupné 100,- Kč – v ceně je uvítací balíček, drobné občerstvení na akci a jeden lístek do tomboly.
  ♥ VIP vstupné 250,- Kč – určeno pro ty, kteří chtějí přispět peníze na organizaci srazu, v ceně je oproti základnímu vstupné též navíc větší dáreček v uvítacím balíčku a vyhrazené místo na sezení.

  Jistě se již dnes máte na co těšit. Detailní informace o českých lolita značkách, burze i Vánoční víle budou včas zveřejněny.

  Více na: vanoce.slicna-antonie.cz

  About

  Gothic Lolita & Aristocrat z Moravy. Miluje panenky, bizardní módu, stará města, pohádky, čaj a čajovny, příběhy o zakázané lásce, stroje a počítače.

  http://www.porcelaindoll.cz

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *