• Viktoriánský a Steampunkový piknik 2014

  by  • 9.8.2014 • Srazy • 3 Comments

  Dámy a pánové,

  rádi bychom Vás pozvali na letní piknik, jenž se bude konat 23. srpna, ve Vojanových sadech v Praze od 14 hodin (park není příliš velký – bez problémů nás určitě najdete :))

  V letošním roce jsme se rozhodli uspořádat piknik ve steampunkovém i viktoriánském stylu, neb většina příznivců má k oběma těmto tématům velmi blízko a každý si tak může přijít na své. :)

  PROGRAM:
  ~na programu se intenzivně pracuje, střípky dostupné na FB události~

  Abychom si piknik jak se patří užili, a fotografům dali možnost příjemného focení a následně pro Vás krásných fotografií, obracím se na Vás s žádostí o zvolení vhodného nádobí a oblečení pro tuto příležitost. Rádi bych v maximální míře omezili plastikové nádobí a papírové tácky, a to z prostého důvodu – na fotografiích to nevypadá příliš lichotivě a stává se, že Ti, jenž zůstávají jako poslední uklízí plastikové nádobí po dámách a pánech, kteří po sobě uklidit „opomněli“.

  DRESSCODE :

  Všechny možné historické i historizující styly jako např. renesance, baroko, rokoko, empír ( napoleonika) viktoriánská, edwardiánská éra, secese, Elegant Gothic, Lolita, Steampunk a příbuzné styly.

  FB událost zde.

  steampunkpiknik 2014web

  SOUTĚŽE:

  Doteky 19. století u nás

  Tzn, koukejte kolem sebe, a určitě naleznete spoustu krásných staveb aj. pamětihodností. Bylo by skvělé, kdybyste na fotografii byli také. Tři nejlepší tvůrci získají ceny

  Podmínky účasti:

  1. Účast na pikniku
  2. Max. 2 fotografie na účastníka
  3. Fotografie musí být zaslány nejpozději do 15.8. 2014
  4. Fotografie se musí vztahovat k tématu
  5. Každý soutěžící musí ke své fotografii/ím připojit krátký průvodní dopis s vysvětlením svého počinu ( v případě inspirace určitým dílem uvést jméno autora a název díla ).

  Fotografie zasílejte nejpozději do 15. srpna na email : victorian.catherine ( zavináč ) centrum.cz, Prosím nezapomeňte do hlavičky emailu uvést : Pražský piknik – soutěž

  Steampunková soutěž

  Steampunková soutěž se bude konat přímo na pikniku. Tuto každoroční záležitost jsme se rozhodli zachovat. Můžete se těšit na steampunkově i viktoriánsky laděné ceny, mezi nimiž najdete doplňky např. od Vám známé Carmily. :)

  Kostýmy, oděvy, styl: Přibližně od 1 5 do 17 hodin budeme potají sledovat Vaše kostýmy a lehce po 17 hodině ohodnotíme 3 nejlíbivější! Hodnotit nebudeme jen steampunkové outfity, takže se stojí za to pořádně oháknout! 😉
  Dobroty&Pochoutky: Rádi pečete, tvoříte a máte dobré nápady? Připravte na piknik steampunkově, či viktoriánsky laděnou dobrotu! :) Ohodnotíme hned dvě nejúspěšnější a nejpovedenější pochoutky!

  Vaše

  Victorian Catherine & Margueritte Weinlich

  3 Responses to Viktoriánský a Steampunkový piknik 2014

  1. 9.8.2014 at 21:33

   Vše je 23. 8. včetně natsuconu. Nevím, kam skočit dřív :/

  2. 11.8.2014 at 10:37

   Naplánovaly jsme ho již dávno. Nedávno jsem teprve zjistila, že se kryje s NatsuConem. O dalších akcích nevím. :)

  3. 12.8.2014 at 08:34

   Je to škoda, v sobotu je nejvíce zajímavých přednášek, jinak bych je oželela :). Tak si to užijte a ať se vydaří :3

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *