• Výsledky průzkumu: Lolita komunita v ČR a SK (2014)

  by  • 19.2.2015 • Lolita fashion • 0 Comments

  V červnu roku 2014 jsem dělala průzkum mezi českými a slovenskými lolitami, kterého se zúčastnilo 134 osob – díky všem, kteří do něj přispěli! Tak snad o naší komunitě dosti vypovídá, ač od té doby se tu mohlo něco změnit. S tématem průzkumu jsem měla přednášky na festivalech, ale teď už je na čase jej zveřejnit pro všechny! (^_-)

  První část je pohled na místní komunity (vždy jsem vyzvídala mezi lidmi z dané oblasti) a druhou částí je pak klasický průzkum. Dělala jsem jej i v letech minulých, tak u některých grafů je i srovnání, co se za tu dobu změnilo. Neváhejte své názory a dojmy psát do komentářů (^_-)


  K následující otázce – toto není z mé hlavy. Když jsem se ptala mezi lolitami, že budu dělat průzkum a co chtějí vědět, tak jedna nejmenovaná slečna navrhla tuto otázku. A jelikož byla jediná, kdo se k průzkumu ozval, tak jsem ji do průzkumu dala.

  About

  Gothic Lolita & Aristocrat z Moravy. Miluje panenky, bizardní módu, stará města, pohádky, čaj a čajovny, příběhy o zakázané lásce, stroje a počítače.

  http://www.porcelaindoll.cz

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *