• what the hell + pozvánka na přednášku o lolitách

  by  • 19.1.2008 • Novinky na webu • 1 Comment

  doll
  Tak jsem dneska chtěla přidat nějaký další článek (rozhodně to neměl být tenhle…), ale nejdřív jsem se nemohla rozhodnout o čem by to mělo být a pak jsem zjistila, že svých deset, zatím nenamalovaných, maleb musím odevzdat už ve STŘEDU!!! To rozhodně nevím jak zvládnu… jestli jí pak to, co jí tam předvedu, nebude stačit tak se z toho minimálně picnu… naposledy jsem malovala na základce a to už je taky pár let zpátky a když mi tady ani neřeknou, jak to mám dělat, na co, čím a dokonce ani co mám vlastně malovat, tak je to pak poněkud tězký… Damn univerzita!

  Tak teď něco příjemnějšího až si odbudu 30. ledna zkoušku z Hermeneutiky *pevně v to věří* tak se odměním 31. ledna přednáškou s názvem Gothic lolita. Bude mě to sice zase něco stát, protože se přednáška koná v Městské knihovně v Praze, takže se tam nejdřív budu musem doplahočit mým oblíbeným Agencíčkem a následně nějakou, nechutně zdraženou, městskou hromadnou a na závěr po mě ještě budou chtít 35,- abych tam vůbec mohla dovnitř. Ale stejně se tam těším a doufám, že do tý doby vymyslim nějaké ty Lolita šaty, jinak bych tam musela jít buďto v Decoře nebo úplně normálně oblečená, což by mě teda ale dost mrzelo…
  jinak veškeré informace najdete TADY! stačí jen chvilku rolovat a najdete to tam…

  No a teďka jdu kreslit a následně malovat a taky přemýšlet, co sem příště dám… Gals? Ganguro? nebo Lolitky? nebo něco úplně jiného? a co? žeby nějakýho toho Naruta? to abych udělala novou rubriku…
  eeeem *zase píše blbosti*

  About

  Classic lolita z Plzně. Univerzální fanda, vedoucí J-fashion linie na PragoFFestu, přednášející se zaměřením na populární japonskou kulturu na Festivalu Fantazie v rámci linie Orientcon. Účetní.

  http://starry-eyed-lolita.blogspot.com/

  One Response to what the hell + pozvánka na přednášku o lolitách

  1. Zu
   21.1.2008 at 00:53

   Kaciiiii, ty mas blog! A design mas nahodou moc peknej, by si  mela videt me, jak to vypadalo, kdyz jsem zacinala….Hod si sem naky svy obrazky, at vidim, co se na vejsce kresli ;o)

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *